Галебот Џонатан Ливингстон
Издавачки центар ТРИ

Галебот Џонатан Ливингстон

Шифра на артикл: 004924
Баркод: 9786082305363
Код на производителот: 4924
Автор: Ричард Бах
Достапно веднаш
0 МКД
199 МКД
199 МКД
3,22 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
НОВО ИЗДАНИЕ ОД ПРОСЛАВЕНОТО ДЕЛО НА РИ:АРД БАХ ПРОшИРЕНО СО НОВ :ЕТВРТИ ДЕЛ Ова е приказна за луЌето кои ги следат своите срца и создаваат сопствени правила... луЌето кои сакаат да направат нешто добро и за другите, не само за себе... луЌето кои знаат дека животот е многу повеќе од она што го гледаме: тие ќе го следат Џонатан, летајќи повисоко и побрзо отколку што сонувале. Галебот Џонатан Ливингстон не е обична птица. Тој верува дека секој галеб има право да лета, да ја достигне крајната слобода на предизвикот и на откривањето, наоЌајќи најголема награда во подучувањето на младите галеби за радоста на летањето и за моќта на соништата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Ричард Бах
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници154

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.33 MB