Големиот Гетсби
Издавачки центар ТРИ

Големиот Гетсби

Шифра на артикл: 049719
Баркод: 9786082308166
Код на производителот: 49719
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Големиот Гетсби е меѓу најславните романи за падот на американскиот сон и моралната декаденција на монденското општество. Овој роман ја прикажува добата на разочарувањето, или според Фицџералд ерата на џезот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Ф. Скот Фицџералд
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници196

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB