Характери
Слово

Характери

Шифра на артикл: 054336
ISBN: 9789989103803
Код на производителот: 54336
Автор: Теофраст
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
И затоа јас, Поликле, бидејќи долго време е набљудувам човековата природа( зашто веке сум навлезен во деведесет и деветтата година од зживотот) и сум имал можност да бидам во друштво на многу луѓе, од разновидни природи, па така со голема внимателност меѓусебно да ги споредувам добрите со лошите, одлучив дека треба да го запишам во книга животниот начин на однесување на секоја група на луѓе посебно
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Теофраст
Издавач Слово
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2007
Број на страници146

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Allison Galbraith
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB