Simfonia pastorale
Албас

Simfonia pastorale

Шифра на артикл: 056583
Баркод: 9789951153430
Код на производителот: 56583
Автор: Andre Gide
Достапно веднаш
0 МКД
430 МКД
430 МКД
6,96 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Duke menduar se Zoti e ka thirrur të kujdeset për Gertrudën, vajzën e re të verbër e pa njeri, një pastor që jeton në Alpet e Zvicrës, vendos ta marrë në shtëpi. Ky veprim jo vetëm që do të shkaktojë çoroditje në familje, por do të bëhet shkas për të ndryshuar rrjedhën e jetëve të anëtarëve të saj dhe të vetë së birësuarës, Gertrudës. Pastori kujdeset për edukimin dhe shoqërizimin e Gertrudës së verbër, gjë që e bën atë personazhin kryesor në botën e saj të kufizuar. Prania e tepruar e pastorit në jetën e saj, do ta bëjë Gertudën të mendojë se ndien dashuri për të, por ajo çka ndodh me shikimin e saj do të na tregojë tjetër gjë.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Andre Gide
Издавач Албас
Возраст 18+ години
Јазик Албански
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници98

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB