Дамата со кученцето

Дамата со кученцето

Шифра на артикл: 094172
ISBN: 9786082012063
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Еве нѐ во возбудливиот женски свет полн со таинства! Тешко се влегува во него, но тој лесно може да биде потресен од некој навидум безначаен и случаен настан што го менува од корен. Новата љубов влетува во животот како ураган, малата болка занемарувана со години се надвисува како фантом, љубовникот на саканата жена доаѓа да нѐ потсети дека ништо не е вечно... Ние сме само мали беспомошни играчки во рацете на судбината. Можеме ли да се избориме за својата среќа?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Класици
Автор Антон Павлович Чехов
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2013
Број на страници112
Димензија11x18cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Vladimir Nabokov
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lewis Sinclair
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jones Suzanne
199 МКД
3,22 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Jane Austen
2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Allison Galbraith
1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Данил Хармс
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB