Njeriu dhe qesharaku prej bore
Арс Ламина

Njeriu dhe qesharaku prej bore

Шифра на артикл: 000479
ISBN: 9786082474366
Код на производителот: 479
Автор: Biljana Cërvenkovska
Достапно веднаш
0 МКД
118 МКД
118 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Знаете ли како се прави Снешко? А Смешко? Хе, хе, ако не знаете, прочитајте во снжената авантура на Дина и Додо... Дина и Додо се братче и сестриче кои, како и сите деца, многу сакаат авантури. И тоа какви авантури! Во „Авантурите на Дина и Додо“ читаме приказни, решаваме загатки, учиме нови работи, мноооогу се смееме на глас, но и... раскауваме свои приказни! Секоја од приказните мое да има различен крај! Како? Останува на нашите мили мали палавковци (оние слични на Дина и Додо) самите да го раскаат!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Biljana Cërvenkovska
Издавач Арс Ламина
Јазик Албански
Година на објавување2016
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB