Учиме со Софија: Meine ersten deutschen Wörter
Арс Ламина

Учиме со Софија: Meine ersten deutschen Wörter

Шифра на артикл: 002098
ISBN: 9786082473949
Код на производителот: 2098
Достапно веднаш
0 МКД
148 МКД
148 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Да учиме германски со Софија. Научи ги првите германски зборови со забавните илустрации поделени по различни теми: семејство, дом, училиште, жживотни, овошје и зеленчук, човечко тело, облека и обувки...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Билјана С. Црвенковска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници32

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB