Размислувај како Шерлок Холмс
Арс Ламина

Размислувај како Шерлок Холмс

Шифра на артикл: 046451
ISBN: 9786082477121
Код на производителот: 46451
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
249 МКД
Заштеда: 111 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На половина пат помеѓу прираcхник и разиграна лабораториска вејбанка, Размислувај како шерлок Холмс е патување низ раскајување, активности и игри со кои ќе откриеш како да го вејбаш твојот ум за набљудување, логика, конcентраcија и селективна меморија, следејќи ги трагите на најгенијалниот детектив на сите времиња.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Карло Калцан, Соња Скалко
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници96

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB