Дина и Додо - Книга со активности 4: Велигденска потрага
Арс Ламина

Дина и Додо - Книга со активности 4: Велигденска потрага

Шифра на артикл: 048927
ISBN: 9786082674186
Код на производителот: 48927
Достапно веднаш
0 МКД
118 МКД
118 МКД
1,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Решавај и забавувај се со Дина и Додо! Низ вежбанките ќе најдеш многу забавни активности и загатки за решавање – од лавиринти и пронаоѓање разлнични или исти предмети, цртање од точка до точка, боење, до откривање скриени предмети и зборови, активности со броење и собирање и судоку загатки! • За развој на логичките капацитети и способности кај децата • За јакнење на концентрацијата • За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност Решавај и забавувај се со Дина и Додо! Низ вежбанките ќе најдеш многу забавни активности и загатки за решавање – од лавиринти и пронаоѓање разлнични или исти предмети, цртање од точка до точка, боење, до откривање скриени предмети и зборови, активности со броење и собирање и судоку загатки! • За развој на логичките капацитети и способности кај децата • За јакнење на концентрацијата • За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Бранка Бугариска
Издавач Арс Ламина
Возраст 5+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници10

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB