Format dhe masat : mesojmë matematike me Sofinë : mosha 5+
Арс Ламина

Format dhe masat : mesojmë matematike me Sofinë : mosha 5+

Шифра на артикл: 049164
Код на производителот: 49164
Достапно веднаш
0 МКД
148 МКД
148 МКД
2,39 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Mësoji format dhe masat themelore me Sofi në Me këtë libër do të mësosh më shumë: • për drejtkëndëshin, katrorin, trekëndëshin dhe rrethin • çka është më e rëndë e çka është më e lehtë • çka është më e gjatë e çka është me e shkurtër • çka është më e vogël e çka është më e madhe • për orën • për monedhat
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Biljana Stojoska Zlatkov
Издавач Арс Ламина
Димензија A4
Возраст 5+ години
Училишна година Прво одделение
Јазик Албански
Повез Мек повез
Број на страници24
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Peppa Pig
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peppa Pig
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Julia March
1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rachel Williams
1.499 МКД
24,26 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.47 MB