Format dhe masat : mesojmë matematike me Sofinë : mosha 5+
Арс Ламина

Format dhe masat : mesojmë matematike me Sofinë : mosha 5+

Шифра на артикл: 049164
Код на производителот: 49164
Достапно веднаш
0 МКД
148 МКД
148 МКД
2,39 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Mësoji format dhe masat themelore me Sofi në Me këtë libër do të mësosh më shumë: • për drejtkëndëshin, katrorin, trekëndëshin dhe rrethin • çka është më e rëndë e çka është më e lehtë • çka është më e gjatë e çka është me e shkurtër • çka është më e vogël e çka është më e madhe • për orën • për monedhat
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Biljana Stojoska Zlatkov
Издавач Арс Ламина
Димензија A4
Возраст 5+ години
Училишна година Прво одделение
Јазик Албански
Повез Мек повез
Број на страници24
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 175 МКД
2,83 EUR
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 99 МКД
1,60 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 79 МКД
1,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
Цена 118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 98 МКД
1,59 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 640 МКД
10,36 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB