Përgatitje për të shkruar : mësojmë me Sofinë : mosha 6+
Арс Ламина

Përgatitje për të shkruar : mësojmë me Sofinë : mosha 6+

Шифра на артикл: 049165
Код на производителот: 49165
Автор : Biljana Crvenkovska
Достапно веднаш
0 МКД
148 МКД
148 МКД
2,39 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Përgatitu për të shkruar bashkë me vogëlushen Sofi. Ushtro shkrimin e vijave të drejta, të pjerrëta dhe të lakuara, ngjyros dhe vizato dhe mëso t’i shkruash format. Ky libër do t’u ndihmojë fëmijëve gjatë: • Shkrimit fillestar vijash dhe formash të ndryshme • Vizatimit të formave më të lehta dhe më komplekse • Zhvillimit të shkathtësive motorike • Formimit të vetëbesimit
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Biljana Crvenkovska
Издавач Арс Ламина
Димензија A4
Возраст 5 - 7 години
Училишна година Прво одделение
Јазик Албански
Повез Мек повез
Број на страници20
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Peppa Pig
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peppa Pig
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Julia March
1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rachel Williams
1.499 МКД
24,26 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.47 MB