ABC nga ananasi deri te zhapiu
Арс Ламина

ABC nga ananasi deri te zhapiu

Шифра на артикл: 049168
Код на производителот: 49168
Автор : Refail Sulejmani
Достапно веднаш
0 МКД
148 МКД
148 МКД
2,39 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Mësoje alfabetin bashkë me vogëlushen Sofi. Mëso të lexosh dhe të shkruash shkronja dhe lehtë t’i dallosh fjalët me ndihmë të vizatimeve argëtuese. Ky libër do t’u ndihmojë fëmijëve gjatë: • Të mësuarit e shkronjave të alfabetit • Të shkruarit e shkronjave • Njohjes së fjalëve • Zhvillimit të shkathtësive motorike • Ndërtimit të vetëbesimit
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Refail Sulejmani
Издавач Арс Ламина
Димензија A4
Возраст 5 - 7 години
Училишна година Прво одделение
Јазик Албански
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници20
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Peppa Pig
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peppa Pig
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Julia March
1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tori Kosara
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Abbie Headon
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rachel Williams
1.499 МКД
24,26 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB