Учиме со Софија: Мојот свет
Арс Ламина

Учиме со Софија: Мојот свет

Шифра на артикл: 053308
ISBN: 9786082671260
Код на производителот: 53308
Достапно веднаш
0 МКД
168 МКД
168 МКД
2,72 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дружи се со малечката Софија и откриј го светот што те опкружува. Низ страниците на оваа книга ќе научиш за: • животните и нивните живеалишта • овошјето и зеленчукот • семејството и празниците • сообраќајот • годишните времиња • светот околу тебе
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Марија Богоеска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници24

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB