Учиме математика со Софија: Местоположба и движење
Арс Ламина

Учиме математика со Софија: Местоположба и движење

Шифра на артикл: 054264
Код на производителот: 54264
Достапно веднаш
0 МКД
168 МКД
168 МКД
2,72 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во оваа книга детето ќе се запознае со поимите за местоположба и движење: • местоположба: внатре или надвор • местоположба: над, под или на • местоположба: зад или пред • местоположба: лево, десно, горе или долу • насоки на движење: налево, надесно, нагоре или надолу.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Автор Билјана Стојоска - Златков
Издавач Арс Ламина
Возраст 5+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници35

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB