Дина и Додо 8: на кампување
Арс Ламина

Дина и Додо 8: на кампување

Шифра на артикл: 059261
ISBN: 9786082675022
Код на производителот: 59261
Издавач : Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
138 МКД
138 МКД
2,23 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Решавај и забавувај се со Дина и Додо! Низ вежбанките ќе најдеш многу забавни активности и загатки за решавање – од лавиринти и пронаоѓање разлнични или исти предмети, цртање од точка до точка, боење, до откривање скриени предмети и зборови, активности со броење и собирање и судоку загатки! • За развој на логичките капацитети и способности кај децата • За јакнење на концентрацијата • За поттикнување на детската љубопитност, фантазија и креативност
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници24
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Branka Bugariska
148 МКД
2,39 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB