Букви и бројки 123 книга со активности
Арс Ламина

Букви и бројки 123 книга со активности

Шифра на артикл: 096164
ISBN: 9786082677842
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
118 МКД
118 МКД
1,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Книга со активности за деца на предучилишна возраст. Преку боење, цртање и други интересни активности децата ќе ги учат броевите од 1 до 10.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со активности
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници23

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ars Lamina
118 МКД
1,91 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB