Кој каде живее? : Домашни животни
Арс Ламина

Кој каде живее? : Домашни животни

Шифра на артикл: 052299
ISBN: 5310328006970
Код на производителот: 52299
Достапно веднаш
0 МКД
98 МКД
98 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Едукативни налепници: ­Кој каде живее? ДОМАШНИ ЖИВОТНИ Исечи, залепи научи! Низ историјата човекот припитомил голем број животни и ги користел за најразлични потреби – за месо, јајца, пердуви, носење и влечење товар или, пак, за друштво. Нивниот живот станал толку неразделив, што денес тешко може да се замисли животот без нив. Оживувајте ги сцените со животни - налепница по налепница! Налепниците се лесни за сечење и за одлепување и се совршени за малите вредни детски прстиња! Со овие едукативни налепници децата ќе останат долго ангажирани, додека се забавуваат и истовремено учат за живеалиштата на животните.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книги со стикери
Автор Бранка Бугариска
Издавач Арс Ламина
Возраст 3+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници5

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB