Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader
Siku

Фигура, Fendt 942 Vario with Front Loader

Шифра на артикл: 061228
Достапно веднаш
0 МКД
1.669 МКД
1.669 МКД
27,01 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Возила
Бренд Siku
Возраст 3+ години
Димензија16x6x8cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Возила 063972
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210595
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210594
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210593
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210592
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210591
Цена 295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210590
Цена 295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210589
Цена 295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061745
Цена 1.189 МКД
19,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061742
Цена 460 МКД
7,44 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061741
Цена 480 МКД
7,77 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB