Фигура, Garage
Фигура, Garage
Фигура, Garage
Фигура, Garage
Фигура, Garage
Фигура, Garage
Siku

Фигура, Garage

Шифра на артикл: 061232
Достапно веднаш
0 МКД
3.139 МКД
3.139 МКД
50,79 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Возила
Бренд Siku
Возраст 3+ години
Димензија36x36x15cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Возила 063972
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210595
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210594
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210593
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210592
Цена 369 МКД
5,97 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210591
Цена 295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210590
Цена 295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 210589
Цена 295 МКД
4,77 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061745
Цена 1.189 МКД
19,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061742
Цена 460 МКД
7,44 EUR
Sačuvano u omiljne
Возила 061741
Цена 480 МКД
7,77 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.13 MB