Девојката од Бруклин
Топер

Девојката од Бруклин

Шифра на артикл: 002905
Баркод: 9786082085036
Код на производителот: 2905
Автор: Гијом Мисо
Достапно веднаш
0 МКД
240 МКД
240 МКД
3,88 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ѓаволски добар заплет, неодоливи јунаци и напнатост што расте со секоја страница. Јасно се сеќавам на тој последен момент на среќа. Бевме загледани во морето, додека хоризонтот се пресликуваше, Ана ми постави прашање: „Дали ќе ме сакаш ако дознаеш дека сум направила нешто страшно?“ Како би одговориле Вие? Ана е лјубовта на мојот жживот. Треба да се венчаме за три недели. Секако дека ќе ја сакам, што и да направила. Барем така мислев, но таа нервозно пребаруваше низ торбата, извади таблет, ми покажа фотографија на екранот, „Тоа јас го направив“. Гледав во нејзината тајна, шокиран, свесен дека нашите жживоти повеќе никогаш нема да бидат исти. Зашеметен станав и заминав без збор. Кога се вратив беше предоцна, беше предеоцна. Ана исчезна. И оттогаш не престанав да ја барам.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Гијом Мисо
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници386

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB