Има нешто магично во Сен Тропе
Култура

Има нешто магично во Сен Тропе

Шифра на артикл: 005125
Баркод: 9789989329456
Код на производителот: 5125
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пет меѓународни туристи, што не се познаваат меѓусебно се среќаваат во малиот Хотел од соништата сместен на крајбрежјето на Сен Тропе. Хотелот од соништата им изгледаше како совршено место за одмор на приватниот детектив од Малибу, Мек Рејли и неговата девојка Сани Алварез. Од самиот поcхеток Мек и Сани ќе се вклуcхат во решавање на проблемите на останатите cхленови од групата на измамените туристи, откривањето на мистеријата околу украдените уметниcхки дела и убиството наспроти убавините и гламурозноста на сонcхевиот Сен Тропе
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Елизабет Адлер
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници647

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.28 MB