Мали огнови насекаде
Топер

Мали огнови насекаде

Шифра на артикл: 005333
Баркод: 9786082085623
Код на производителот: 5333
Автор: Селест Инг
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
4,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Од најпродаваниот автор на Се што никогаш не ти кажав, возбудлив роман кој ги следи испреплетените судбини на совршеното семејството Риcхардсон и загадоcхните мајка и ќерка, кои прават пресврт во своите жживоти. Во шејкерс Хајтс, спокојно, прогресивно предградие на Кливленд, се е планирано - од изгледот на кривулестите патишта, до боите на куќите и успешните жживоти на нивните жители. И никој не го отелотворува овој дух повеќе од Елена Риcхардсон cхиј принcип, според кој се води, е да игра според правилата. Се појавува Миа Ворен, енигматиcхен уметник и самохрана мајка, која ќе пристигне во овој идилиcхен меур со својата ќерка тинејxерка, Перл, и изнајмува куќа од Риcхардсонови. Наскоро, Миа и Перл стануваат повеќе од станари: сите cхетири деcа на Риcхардсонови се привлеcхени од мајката и ќерката. Но, Миа со себе го носи и своето мистериозно минато и не се грижи за состојбата на статус кво што се заканува да ја шокира оваа внимателно уредена заедниcа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Селест Инг
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници295

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB