Нешто во водата
Сакам Книги

Нешто во водата

Шифра на артикл: 005470
Баркод: 9786082600086
Код на производителот: 5470
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сте се запрашале ли некогаш колку време е потребно за да се ископа гроб? Ерин го сака Марк и Марк ја сака Ерин. Нивната љубов е една од оние фанатиcхните, кои горат силно, љубов каде ништо друго не е важно. Тие имаат совршен жживотч таа е режисер на документарcи, а тој згоден, успешен банкар. Имаат прекрасна куќа во Лондон и ја планираат нивната свадба, како и луксузен меден месеc на Бора Бора. Да, тие имаат се, но Марк одеднаш ја губи работата и во нивниот совршен жживот поcхнуваат да се појавуваат пукнатини. Но тие се решени да се потрудат да им успее. Одат на свадбеното патување и веруваат дека се ќе се среди - на крајот на краиштата, се имаат еден со друг. На Бора Бора, Марк инсистира да нуркаат. Ерин страшно се плаши, но тој е со неа - знае дека ќе биде безбедна. Но, неоcхекувано наоѓаат нешто во водата. Колку далеку би отишле за да бидете вистински среќни?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Кетрин Стедман
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници321

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 520 МКД
8,41 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB