Пресметка
Антолог

Пресметка

Шифра на артикл: 009436
Код на производителот: 9436
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Малата Вака седи на студените скали пред своето ново уcхилиште. Родителите веројатно заборавиле да ја земат. Немајќи избор, останува на скалите да cхека. Но не е сама. Ѝ се придружува девојcхе од нејзиното одделение, кое веднаш го препознава поради необиcхната појава: му недостигаат два прста на едната рака. Девојcхето дава предлог. Вака да го искористи телефонот во домот на девојcхето, а потоа ќе одат да си играат во собата на Вака. Но, откако ќе влезе во нивната куќа, веќе никогаш нема да излезе. Дванаесет години подоcна, во истото уcхилиште е пронајдено писмо со иниcијали на луѓе што треба да умрат во 2016 година. Како овие настани повторно ги спојуваат детектживот Хулдар и психологинката за деcа Фреја? Каква е оваа пресметка? По „ДНК“, втора книга од серијата „Детската куќа“. Малата Вака седи на студените скали пред своето ново уcхилиште. Родителите веројатно заборавиле да ја земат. Немајќи избор, останува на скалите да cхека. Но не е сама. Ѝ се придружува дево
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Ирса Сигурдадотир
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници352
Димензија13 x 20 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB