Те набљудувам
Култура

Те набљудувам

Шифра на артикл: 012072
Баркод: 9786082620633
Код на производителот: 12072
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Јас навистина не треба да ги прислушувам разговорите на другите луЌе. Но, невозмоно е да не ги слушнеш разговорите на другите кога се возиш со јавен транспорт, зарем не? – размислуваше Ела. Две млади девојки, Ана и Сара, заминуваат во Лондон да ја прослават матурската забава. Но, сплетот на околности ќе ги одведе на сосем поинакво патување. Една од девојките исчезнува… Каде е Ана? Дали е ива или не? Неочекувано се појавува клучен сведок што ја води истрагата во друга насока. Клопчето се замрсува кога на површина испливуваат тајните на нивните родители. Но, тоа само ја отенува потрагата по Ана. Некој знае каде е Ана, но не каува. Дали истата личност ја следи и Ела? Трилер кој ве дри во неизвесност до самиот крај!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Тереса Дрискол
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници385

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.3 MB