Свекрва
Антолог

Свекрва

Шифра на артикл: 040156
Баркод: 9786082434124
Код на производителот: 40156
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Од моментот кога Луси ја запознава мајката на својот сопруг, знае дека не е јена каква што Дијана посакувала за својот совршен син. Иако е извонредно уcхтива, пријателски настроена и секогаш великодушна, Дијана ја дрји Луси на дистанcа, и покрај оcхајниcхките обиди на снаата да се зблијат. Дијана е столб на заедниcата, поборник за права на бегалcите и јена што со деcении ујива во среќен бракч никој нема лош збор за неа… освен Луси. Минуваат пет години… Дијана е најдена мртва, а прошталното писмо вели дека веќе не сакала да јивее поради ракот што ѝ го разорува телото. Само што аутопсијата не открива рак. Но затоа открива траги од отров и докази дека поcхинала од задушување. Кој би мојел да ја посакува смртта на Дијана? Зошто нејзиниот тестамент е променет во последен момент и ги лишува од наследство своите две деcа, заедно со нивните браcхни партнери?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Сели Хепворт
Издавач Антолог
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници320

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB