Колатерална штета
Збор

Колатерална штета

Шифра на артикл: 047028
ISBN: 9786086671914
Код на производителот: 47028
Автор: Линет Исопн
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Исаија Џејмс умира на рацете на воениот психијатар Брук Адамс при експлозија во кафуле во Кабул, при што таа се спасува здобивајќи се со тешки изгореници. По долгото лекување Брук се враќа во својата земја и продолжува да работи како психијатар. Ашер Џејмс е поранешен наредник во армијата за специјални операции кој служел исто така во Авганистан, но сега кошмарите и сенките на војната не му даваат мир. За да се справи со своите кошмари Ашер закажува средба со психијатарот Брук Адамс, но наместо неа во нејзината канцеларија наоѓа мртво тело. Кога ќе откријат дека метата била Брук Адамс, а не мртвата жена во канцеларијата, Ашер дава збор дека ќе ја заштити и ќе се обиде да открие кој ја прогонува и зошто? Дали овие прогонства се поврзани со службата во Авганистан и зошто прогонството започнува дури после неколку месеца откако се вратила дома? Какви тајни се поврзани со Брук Адамс? Книга која ќе го задржи вашето внимание со многу акција, неизвесност, мистерија и многу возбуда.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Линет Исопн
Издавач Збор
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници347

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB