Скулптор на смртта
Сакам Книги

Скулптор на смртта

Шифра на артикл: 047196
Баркод: 9786082601366
Код на производителот: 47196
Автор: Крис Картер
Достапно веднаш
0 МКД
490 МКД
490 МКД
7,93 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Имаш среќа што не го запали светлото... Една млада негувателка е дожживотно трауматизирана кога го наоѓа својот паcиент, јавниот обвинител Николсон, брутално убиен во неговиот кревет,. Самиот cхин делува апсурдно - Николсон имал рак во терминална фаза и му останувале само уште неколку недели жживот. Но она што најмногу го шокира детектживот Роберт Хантер е уметниcхкото дело што убиеcот го има оставено зад себе на местото на злосторството. Хантер е во трка со времето и со Скулпторот на смртта, кој пак се подготвува за последните финеси на своето ремек дело.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Крис Картер
Издавач Сакам Книги
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници460

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB