Никогаш не откажувај се
Збор

Никогаш не откажувај се

Шифра на артикл: 048164
ISBN: 9786086671969
Код на производителот: 48164
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Форензичкиот генеалог Вилоу Андерсон ги следи стапките на својот покоен дедо во сопствената потрага по одговори за бебето киднапирано од болница пред повеќе од дваесет години. Случајот можеби е стар и ладен, но работите ќе се вжештат кога некој ќе се обиде неколку пати да ја убие за да ја спречи во откривањето на вистината. Поранешниот агент на ФБИ, и човекот во кој била вљубена Вилоу, Остин МекКејд, подготвено ја нуди својата помош за да ја заштити. Заедно тие ќе следат каде ги водат индициите, дури и ако тоа значи дека Остин мора да се соочи со родното место и минатото, каде што поминал голем дел од својот живот обидувајќи се да го заборави. Зошто било киднапирано девојчето и кој го киднапирал? Кој се обидува да ги спречи Вилоу и Остин да го пронајдат девојчето и каква тајна се крие?
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Елизабет Годард
Издавач Збор
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници353

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
500 МКД
Sačuvano u omiljne
520 МКД
Sačuvano u omiljne
590 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ане Рил
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Bolton Sharon
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Ian Fleming
699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : John Grisham
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Harlan Coben
599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.42 MB