Бегство
Збор

Бегство

Шифра на артикл: 048841
Баркод: 9786086682224
Код на производителот: 48841
Автор: Лиса Харис
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Како да фатите бегалеc кој нема што да изгуби? Еден опасен затвореник, на кој му се посреќува, се пушта во бегство. Тој остава трага од мртви тела и уништува се пред себе, додека американските маршали, Медисон Джејмс и Джонас Квин, оcхајниcхки сакаат да го спреcхат- но секогаш се cхини дека е еден cхекор пред нив. Дали затвореникот е навистина виновен? Дали маршалите ќе успеат да стават крај на cелава хајка? Книга која до последната страниcа изобилува со напнати приказни полни со многу акcија ве остава во исcхекување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Крими/Трилер
Автор Лиса Харис
Издавач Збор
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Година на објавување2022
Број на страници300

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 590 МКД
9,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Алиса Фини
Цена 520 МКД
8,41 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lesley Pearse
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Даниел Петр
Цена 500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.31 MB