Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Лампион, Silver Astronaut, 12 cm
Vondels

Лампион, Silver Astronaut, 12 cm

Шифра на артикл: 053014
Код на производителот: 53014
Достапно веднаш
0 МКД
890 МКД
890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Новогодишните украси на Vondels изработени од усно дувано стакло и се рачно обоени и декорирани со најголемо внимание. Секое парче е уникатно!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лампиони и Новогодишни украси
Бренд Vondels
Возраст 13+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB