Логичка игра, Smart Games - IQ Twins
Логичка игра, Smart Games - IQ Twins
Логичка игра, Smart Games - IQ Twins
Логичка игра, Smart Games - IQ Twins

Логичка игра, Smart Games - IQ Twins

Шифра на артикл: 057231
Код на производителот: 57231
Достапно веднаш
0 МКД
890 МКД
890 МКД
14,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Исти, но различни! Станува збор за две гравчиња, кои не се идентични! Десет делови од сложувалката во 5 парови во посебна боја. Некои можат да се вклопат под агол од 90°, а некои под агол од 45°. IQ Twins доаѓа во практично пакување погодно за патувања. Играњето на оваа игра ги стимулира следните когнитивни способности: концентрација, просторен увид, решавање на проблеми. Возраст: 7+; Броj на играчи: 1; Број на предизвици: 120
Карактеристика Вредност
Kатегорија Логички игри
Возраст 7+ години
Јазик Англиски

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.790 МКД
45,15 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
690 МКД
11,17 EUR
Sačuvano u omiljne
1.790 МКД
28,96 EUR
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
24,11 EUR
Sačuvano u omiljne
1.490 МКД
24,11 EUR
Sačuvano u omiljne
1.280 МКД
20,71 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB