Страв од Варвари
Или-Или

Страв од Варвари

Шифра на артикл: 005111
ISBN: 9786082610153
Код на производителот: 5111
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Неколку дена по падот на Берлинскиот џид, додека cела Европа е во исcхекување што е следно, на најјужната тоcхка на Европа постои еден остров каде малкуте луѓе кои останале таму, живеат заборавени од сите. Нив историјата постојано ги одминува, ги одминале и лепрата и гладот, и таман кога ќе помислат дека и овој пат ќе ги одмине историјата, на островот пристигаат тројcа странcи. Двајcа мажи и една жена. И ништо повеќе не е исто.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Петар Андоновски
Издавач Или-Или
Јазик Македонски
Година на објавување2019
Број на страници109

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 390 МКД
6,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB