Близначки
Култура

Близначки

Шифра на артикл: 037701
ISBN: 9786082620596
Код на производителот: 37701
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
… Јован стана од столот и ме повлече кон себе. Не му се спротивставував. Му се предадов. Во овој момент постоевме само ние двајcата. Долго време потиснатите елби како лава се излеваа од нашите тела кои согоруваа во овие моменти на сплотеност, на страст, на љубов. „Ова ми беше најубавата ноќ во животот за која вредеше да се ивее“, мислев. За ништо не алам. Стојам пред Бога спремна да ги поднесам последиcите за гревот што го направив со маот на сестра ми. Тоа беа моите први мисли кога рано наутро полека се извлекував од неговата прегратка и мека постела.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Милијана Павловска
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници282

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.43 MB