Митологија на транзиција
Бегемот

Митологија на транзиција

Шифра на артикл: 046928
ISBN: 9786084869559
Код на производителот: 46928
Автор: Алек Попов
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Попов е познат како мајстор на спојот на комичното и сериозното преку вешто ситуирање на животот на Балканецот во неговата матична и нематична средина. Како автор од европски ранг, Попов е преведен на повеќе од 15 јазици. Книгата на македонски јазик е објавена со поддршка од Креативна Европа и Министерството за култура на РСМ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Алек Попов
Издавач Бегемот
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници200

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
500 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB