Ловци на лажни вести од зградата бр. 39
КСЦ Полица

Ловци на лажни вести од зградата бр. 39

Шифра на артикл: 055759
ISBN: 9786084979173
Код на производителот: 55759
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказната во „ Ловци на лажни вести од зградата бр.39“ се врти околу една зграда во едно маало, каде што тројца тинејџери (Дени, Вале и Сашо) демаскираат лажни вести. Се судираат со маалските креирачи на лажни вести од разни генерации и низ сопствената проверка се обидуваат ( и најчесто успеваат) да откријат што е вистина во сето тоа, а што е само плод на маалските озборувања.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Огнен Неделковски
Издавач КСЦ Полица
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници154

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB