Патна карта на Грција
Тримакс

Патна карта на Грција

Шифра на артикл: 003392
Баркод: 9789989940347
Код на производителот: 3392
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На патната карта Грција е претставена целата патна и железничка мрежа, почнувајќи од автопатите, магистралните, регионалните па се до локалните патишта, кои можат да ве доведат до било која сакана дестинација. Со соодветни симболи и топоними се обележани скоро сите поголеми населени места, планини, реки, езера, мориња, острови, заливи… Со мали симболчиња се означени и аеродромите, пристаништата, скијачките центри, археолошките наоѓалишта, планинарски домови, националните паркови… Во склоп на картата, од другата страна, е прикажан и план на градот Солун, со поголемите улици, поважните јавни објекти, театри, музеи, болници, училишта, факултети, споменици, цркви…
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мапи и карти
Автор /
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Година на објавување0
Димензија96 x 66 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Goce Drtkovski
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Goce Drtkovski
Цена 250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Goce Drtkovski
Цена 250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.27 MB