Ѕидна детска карта на сетот
Тримакс

Ѕидна детска карта на сетот

Шифра на артикл: 003394
Код на производителот: 3394
Издавач: Тримакс
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
На картата е претставено специфичното животинско царство во светот, од едната страна, а од задната страна е претставена политичката карта на светот.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мапи и карти
Издавач Тримакс
Јазик Македонски

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Goce Drtkovski
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Goce Drtkovski
250 МКД
4,05 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Goce Drtkovski
250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB