Паста за моделирање - густа, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Modeling paste - High Density, 250 мл

Паста за моделирање - густа, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Modeling paste - High Density, 250 мл

Шифра на артикл: 037141
Код на производителот: 37141
Достапно веднаш
0 МКД
780 МКД
780 МКД
12,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за акрилни бои
Димензија250 u043cu043b
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB