Спреј-премаз за акрилни бои - мат, Pebeo, Artist Acrylics Auxiliaries, Matt Picture Varnish, 200мл

Спреј-премаз за акрилни бои - мат, Pebeo, Artist Acrylics Auxiliaries, Matt Picture Varnish, 200мл

Шифра на артикл: 037157
Код на производителот: 37157
Достапно веднаш
0 МКД
420 МКД
420 МКД
6,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за акрилни бои
Димензија200 u043cu043b
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB