Пуринг медиум за акрилни бои, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Pouring meduim, 500 мл.

Пуринг медиум за акрилни бои, Pebeo, Studio Acrylics Auxiliaries, Pouring meduim, 500 мл.

Шифра на артикл: 037586
Код на производителот: 37586
Достапно веднаш
0 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
19,26 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Медиуми за акрилни бои
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB