Пандемониум
Арс Ламина

Пандемониум

Шифра на артикл: 001711
Баркод: 9786082299570
Код на производителот: 1711
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пандемониум (трилогија „Делириум“ ИИ дел) жживотот може да се смени за миг! Стариот жживот е мртов. И старата Лена е мртва. Ја закопав. Ја оставив зад оградата, зад џидот од чад и пламен. Во ова возбудливо продолжение на бестселерот „Делириум“, Лорен Оливер ја става Лена пред сосема нови предизвици и во многу опасности. Новата Лена е Невалидна – таа е дел од Дивината и движењето на отпорот, но е и многу посилна, поодлучна и посигурна во себе... Овој брилијантен роман е полн со електрицитет, забранета лјубов, силен отпор против „зомбијата“ од другата страна на оградата, а и најава за првите зачетоци на револуцијата... „Силата на Лена и комплексноста на нејзините внатрешни борби ќе ги остави читателите без сон“ – Киркус Ревиењ „Новите Хунгер Гамес“ - Цосмополитан
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Лорен Оливер
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници304

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 385 МКД
6,23 EUR
Заштеда 30%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB