Бура на мечеви: Челик и снег 1
Топер

Бура на мечеви: Челик и снег 1

Шифра на артикл: 003354
ISBN: 9786082083964
Код на производителот: 3354
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
8,07 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бура на мечеви, третиот дел од чудесната сага Песна за мразот и за огнот, ремек-дело на совремжената епска фантастика, ја продолжува приказната почната во Игра на троновите и во брилијантното продолжение Судир на кралевите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор Џорџ Р.Р. Мартин
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници596

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : M. J. Kuhn
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lee Child
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peter V. Brett
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tolkien, J.R.R.
1.999 МКД
32,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB