Лет: Повикување на процепот
Прозарт Медиа

Лет: Повикување на процепот

Шифра на артикл: 062340
ISBN: 9786082561462
Автор: Џеј Волeр
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ОВАА ЕПСКА ФАНТАЗИЈА Е КАКО ФИЛИП ПУЛМАН ДА ГО ПИШУВАЛ АВАТАР Воздушниот дух Суриел, за кој долго време се мислело дека бил заспан, воскреснува војна. За Катеико, заштитата на другите племиња во нејзината конфедерација е искупување. За Тиернан, војната е враќање на воениот живот кој очајно сака да го заборави.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор Џеј Волeр
Издавач Прозарт Медиа
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2024
Број на страници620

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : M. J. Kuhn
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lee Child
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peter V. Brett
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tolkien, J.R.R.
1.999 МКД
32,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB