Бура на мечеви: Челик и снег 2
Топер

Бура на мечеви: Челик и снег 2

Шифра на артикл: 003355
ISBN: 9786082084398
Код на производителот: 3355
Достапно веднаш
0 МКД
499 МКД
499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Бура на мечеви, третиот дел од чудесната сага Песна за мразот и за огнот, ремек-дело на совремжената епска фантастика, ја продолжува приказната почната во Игра на троновите и во брилијантното продолжение Судир на кралевите.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор Џорџ Р.Р. Мартин
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2015
Број на страници596

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
480 МКД
Заштеда 13%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : M.J. Kuhn
1.099 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB