Сета наша погрешна сегашност
Топер

Сета наша погрешна сегашност

Шифра на артикл: 003946
Баркод: 9786082085166
Код на производителот: 3946
Автор: Елан Мастаи
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
4,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Всушност, јас доаЌам од светот што требаше да го имаме. Вам тоа сигурно ништо не ви значи затоа што ивеете овде, во овој беден свет што денес го имаме. Но не требаше да биде вака. И сето тоа е моја вина – да, моја, а делумно и на татко ми, а мислам дека малку и на Пенелопи. Не знам како да почнам да го објаснувам сето ова, но….“ „Сета наша погрешна сегашност“ е несекојдневна приказна за неочекувани патувања и алтернативни патеки, семејство, пријателство и љубовта во нејзините најразлични форми и облици.Патување низ времето, но и низ животот на еден човек кој ќе научи кој моел да биде, но моеби никогаш не требало да биде, што на крајот ќе го доведе до кој навистина е.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор Елан Мастаи
Издавач Топер
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници306

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : M. J. Kuhn
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lee Child
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peter V. Brett
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : J.K. Rowling
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tolkien, J.R.R.
Цена 1.999 МКД
32,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tia Ross
Цена 1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 550 МКД
8,90 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.29 MB