Химна
ПНВ Публикации

Химна

Шифра на артикл: 093793
Автор: Ајн Ренд
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во оваа новела се раскажува приказната за дистописката иднина на големото НИЕ- свет што лишува поединци од име или од независност. Тие постојат само за да и служат на државата. Зачнати се во контролирани ПАЛАТИ ЗА ПАРЕЊЕ. Умираат во Домот на бескорисните. Од лулка до гроб, толпата е едно - големото НИЕ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор Ајн Ренд
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници84

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : M. J. Kuhn
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Lee Child
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peter V. Brett
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ayn Rand
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tolkien, J.R.R.
1.999 МКД
32,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB