Новогодишно смарт пакетче 1 - над 5 години
Арс Ламина

Новогодишно смарт пакетче 1 - над 5 години

Шифра на артикл: 005853
Код на производителот: 5853
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Новогодишно смарт пакетче за умни дечиња! Состав: Книга - Детски роман Сликовница со активности: „Дедо Мраз кај Матеј и Луна “ Боенка: „Winter tales“ Новогодишна Боенка A4 Дина и Додо Новогодишна Боенка Б6 Дина и Додо Мрсни боици Висиномер Новогодишен букмаркер Новогодишна честитка Балони x 3 Бројна или азбучна лента
Карактеристика Вредност
Kатегорија Новогодишни пакетчиња
Издавач Арс Ламина
Возраст 5+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.52 MB