Новогодишно смарт пакетче 2 - до 5 години
Арс Ламина

Новогодишно смарт пакетче 2 - до 5 години

Шифра на артикл: 005854
Код на производителот: 5854
Издавач: Арс Ламина
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Новогодишно смарт пакетче за умни дечиња! Состав: Сликовница: „Авантурите на Дина и Додо“ Сликовница: „Нови Бајки од Македонија“ Сликовница: „Новогодишна/Зимска“ Зимска боенка A4 Новогодишна боенка А4 Мала боенка со стикери Друштвена игра Дрвени боици Детско списание Висиномер Новогодишен букмаркер Новогодишна честитка Балони x 3 Бројна или азбучна лента
Карактеристика Вредност
Kатегорија Новогодишни пакетчиња
Издавач Арс Ламина
Возраст 3 - 5 години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.52 MB